Myler provon 7 penallti dhe … (VIDEO)

0

Në seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Werder Bremenin, Thomas Müller ka testuar veten në penallti. Madje, ai ka surprizuar edhe si … portier! Nejse, kalojmë te tema. Bavarezi provoi 7 penallti kundër portierit Tom Starke dhe i shënoi … të gjitha!

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.