Muzika u luajt në Paris/ 7 gola e drama ndaj Bordeaux! Gafa qesharake e portierit të PSG-së dhe Nejmar i pandreqshëm  

0

PSG dhe Bordeaux kanë zhvilluar një dramë me shumë emocione, ndërsa përfundoi me rezultatin 4-3. Hwang kaloi miqtë në avantazh në minutën e 28, por Cavani dhe Marquinho kanë përmbysur gjithçka.

Kur pritej që pjesa e parë të mbyllej në avantazhin 2-1, portieri i PSG-së e përplas topin në trupin e Palbos dhe topi ka përfunduar gabimisht në rrjetë. Marquinho dhe Nejmar do të thellonin më tepër rezultatin, por Pardo do të ngushtonte diferencat në 4-3. Shumë emocione dhe minuta të ndezura kanë qenë ato të fundit. Nervozizmin nuk e ka përmbajtur as Nejmar, që me një ndërhyrje ku vetëm topi nuk kërkohej, ka dalë nga fusha e lojës me karton të kuq. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.