Mungon goli në “Elbasan Arena”, luhet finalja e Kategorisë së Parë

0

Ka përfunduar pjesa e parë në “Elbasan Arena” mes Tiranës dhe Kastriotit me rrjeta të paprekur. Asnjë gol në finalen e Kategorisë së Parë në fraksionin e parë të ndeshjes, edhe pse rastet nuk kanë munguar. Një takim më i mirë për krutanët, të cilët kanë qenë më kërkues, ndërsa në krahun tjetër Tirana ende nuk ka mundur që të dalë në lojën e saj.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.