Mungesa e Benzemas?, Benitez ka 4 opsione

0

 

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ?sht? i d?mtuar dhe nuk do t? luaj? n? ndeshjet e para t? La Lig?s. Ky ?sht? lajmi i keq q? ka marr? trajneri Rafa Benitez para ndeshjes s? para t? La Lig?s q? do t? zhvillohet me 22 gusht kund?r Sportin Gijonit. Tani tekniku spanjoll duhet t? mendoj? p?r t? gjetur mbase nj? modul ndryshe ose nj? z?vend?sues t? sulmuesit, p?r t? ?kompensuar? munges?n e k?tij t? fundit. Gazeta spanjolle ?Marca? ka zgjedhur kat?r formacione t? ndryshme, me t? cilat Benitez do t? mund t? luante n? kund?r Gijonit.

 

Opsioni 1

4-2-3-1

Navas

Danilo Varan Ramos Marselo

Modri? Kros

Hames Bejl Ronaldo

Hese

 


Opsioni 2

4-2-3-1

Navas

Danilo Varan Ramos Marselo

Modri? Kros

Hames Bejl Isko

Ronaldo

 


Opsioni 3

4-2-3-1

Navas

Danilo Varan Ramos Marselo

Modri? Kros

Hames Isko Ronaldo

Bejl

 


Opsioni 4

4-4-2

Navas

Danilo Varan Ramos Marselo

Hames Modri? Kros Isko

Bejl Ronaldo

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.