Moti i keq, Kategoria e Parë nuk luan në fundjavë

0

Ashtu si ishte paralajmëruar, këtë fundjavë në Shqipëri nuk do të luhet futboll. Kategoria e Parë është shtyrë me një javë, duke parë motin e keq, me shumë qytete që janë përmbytur dhe është e pamundur të mendohet për futboll.

Gjithashtu, pritet zyrtarizimi për shtyrjen e ndeshjeve të Superiores dhe evndimi do të publikohet nga FSHF në orët në vazhdim.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image