Montela paguhet që të mos flasë?!

0

Lajm i çuditshëm ai që vjen nga Italia, sepse gazeta Il Giornale shkruan se Milani i ka paguar 2 milionë euro Vinçenco Montelës për të… heshtur!

Ish-trajneri kuqezi sapo ka firmosur në Spanjë për Seviljen dhe në prezantim nuk ka thënë asnjë fjalë për Milanin, edhe pse u pyet nga gazetarët.

Sipas informacionit nga Italia, gjithçka lidhet me një pakt të bërë më Milanin, që e ka paguar për të mos folur fare për periudhën kuqezi. Kaq shumë ka për të fshehur Milani, saqë paguan 2 milionë euro?

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image