Miqësore e padukshme, Partizani nuk fiton as ndaj modestëve gjermanë

0

Pa asnjë njoftim zyrtar nga klubi, Partizani ka luajtur sot në Antalia miqësoren e radhës, duke u ndeshur me gjermanët e Berliner AK 07, klub që merr pjesë në Regionalliga, divizioni i katërt gjerman.

Në teori shans i mirë për Partizanin, në praktikë vetëm barazim 2-2.

Starova hodhi sërish në fushë formacionin e vet me të mirë, sërish pa sulmues, me Bardhin që bën pykën.

Belica shënoi që në minutën e tretë, ndërsa pas pushimit u bënë ndërrime dhe shënoi edhe Esat Mala. Gjithsesi, fitorja nuk erdhi, as sot. Si luajti Partizani? Askush nuk e di, pasi edhe rezultati është komunikuar nga klubi, në një kohë që ndeshja nuk rezultonte askund në internet, qoftë edhe si rezultat. Duke parë sasinë e golave të pësuar në miqësoret turke, me shumë sesa sulmi, problem është mbrojtja te të kuqtë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image