Mervejl grumbullohet për ndeshjen me Ganën

0

Një lajm për Mervejl Ndokit të paktën është zbuluar. Futbollisti bardheblu do të udhëtojë drejt Kongos në shtator. Ai do të jetë pjesë grupit që kongolezët kanë seleksionuar për ndeshjen me Ganën, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit të Rusisë. Jashtë kombëtares së Kongos ka mbetur Moise, që aktualisht është pa skuadër. Pritet që brenda 2-3 ditëve të ardhshme Mervejl Ndokit të prezantohet në klubin e tij të ri, pasi largimi nga Tirana është i sigurt dhe lind vetëm problemi i destinacionit, me Osijekun që duket se nuk preferohet nga lojtari dhe përfaqësuesit e tij.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image