Merkato në Kroaci e Angli, njihuni me “goditjet” e Skënderbeut

0

Skënderbeu ka zyrtarizuar dy afrimet më të fundit. Teksa po afrohemi me mbylljen e merkatos, ekipi korçar ka bërë dy goditje, ku ka transferuar Marko Pervan nga Kroacia dhe Kuasi Sibo nga Anglia.

Marko Pervan është një mesfushor 22-vjeçar, i cili ka luajtur më parë me ekipin e Osijekut, ndërsa Kuasi Sibo është mesfushor ganez, i cili më parë luante me rezervat e Uatfordit në Angli. Zyrtarizimin është bërë në faqen zyrtare të klubit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.