Memushaj, një milion euro larg Tramexanit dhe Lenjanit

0

Pasi zyrtarizoi Ermir Lenjanin, Sioni tashmë është i vendosur të blejë edhe Ledian Memushajn. Mesfushori i kombëtares sonë është një kërkesë e qartë e trajnerit Paolo Tramexani, i cili ia njeh mirë vlerat dhe rëndësinë në mesin e fushës.

Me kontratë deri në vitin 2021, Memushaj nuk lëviz dot pa marrëveshje me Peskarën, që kërkon një milion euro për kartonin e vlonjatit.

Sioni ofron deri në 500.000 euro, por menaxheri i Memushajt Mario Xhufredi po punon që të zhbllokojë gjithçka, sepse Memushaj nuk dëshiron të luajë në Serinë B.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image