Memushaj-Galjardini, hapat ndryshe!

0

Shumë përballje mes lojtarësh që janë ndeshur në fushë me skuadrat e tyre të klubeve, në Serinë A por edhe B, mund të përsëriten edhe ditën e premte në Palermo. Mes tyre, edhe pse thuajse asnjë s’e mban mend, Ledian Memushaj dhe Roberto Galjardini.

E ndërsa njëri ka hedhur hapa të ngadaltë, duke kaluar nga Karpi te Peskara, brenda tre vjetësh, tjetri ka firmosur me Interin këtë janar dhe është duke shkëlqyer… Njëri luante me Karpin e tjetri me Çezenën, ndërsa të premten mund të jenë përballë, në “Barbera”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.