“Memecit i erdhi goja, 6 vite në karantinë”! Dosti nuk qendron pa e ngacmuar Tiranën: Sa keni vuajtur nga Partizani

Edmond Dosti nuk qendron pa e ngacmuar Tiranën, ndërsa në këto kohë të karantinë kolektive, kujton edhe njëherë humbjet radhazi të pësuara nga bardheblutë në derbi. Pikërisht ato vitet përpara se të vinte Egbo dhe ta bënte sefte pas shumë kohësh, teksa fitonte në shifrat 1-2 derbin e parë pas shumë kohësh te Tirana.

Ndërkohë Edmond Dosti e lidh dhe me këtë kohën e izolimit dhe thumbimet që vijnë shpeshherë nga bardheblutë, për epërsinë që kanë krijuar në këtë sezon ndaj Partizanit: “Sa keni vuajtur nga Partizani, 6 vite në karantinë, memecit i erdhi goja”. /Sport Ekspres/