Media italiane: Porto kerkon Canen!

0

Sipas “La Repubblica”, Lorik Cana mund te jete nje objektiv konkret per ekipin e Portos, ne kampionatin portugez, edhe pse deri tani oferta konkrete per kapitenin e Shqiperise ende s’ka pasur. Sigurisht, duhet thene se Cana do te zgjidhe brenda fundit te muajit te ardhmen e tij pasi fazat pergatitore kane nisur. Per jane interesuar edhe skuadra nga Katari, por deri tani ai ka refuzuar. Cana, megjithate, pret Gjermanine, ku Shalke, Leverkusen dhe skuadra te tjera mund te duelojne.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.