Mbyllet telenovela, Nejmar debuton në fundjavë

0

Nejmar te PSG, transferim rekord, me një kleçkë: pagesa nuk ishte kryer ende dhe Barça refuzonte të niste lejekalimin ndërkombëtar.

Gjithsesi, tashmë gjithçka ka marrë fund, sepse Federata Franceze ka konfirmuar se Barça është paguar.

Kjo ka bërë që edhe klubi katalan të kompletojë procedurat dhe tashmë Nejmar është 100% “francez”, që do të thotë se do të debutojë këtë fundjavë në kampionat.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.