Shuhet çështja, Xhaka rikthehet titullar te Bazeli!

0

Vetëm 71 minuta, por të pakën  titullar. Taulant Xhaka kthehet të luajë nga minuta e parë me Bazelin në sfidën e kampionatit ndaj Grasshoper, e fituar me rezultatin 3-2 pas një ndeshje emocionuese dhe dramatike. Mesfusori i Shqipërisë, që ka pasur edhe një situatë aspak të lumtur këto kohë dhe madje duhet të sqarohet edhe me Kristian Panuçin, trajnerin e Shqipërisë, zbriti në fushë për 71 minuta, duke i lënë më pas vendin Shmidit. Ishte Van Vonsvinkel ai që zgjidhi ndeshjen me dopietë.

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image