Mavraj e mbyll në Greqi, përshëndetet me Arisin

0

Mërgim Mavraj dhe Arisi i Selanikut kanë mbyllur marrëveshjen mes tyre, gjë që është konfirmuar nga vetë qendërmbrojtësi i kombëtares. “Bye, Bye Aris”, shkruan mbrojtësi në llogarinë e tij “Instagram”.

Mavraj me fanellën e Arisit është aktivizuar vetëm në pesë ndeshje në kampionat, 4 prej tyre në formacion. Tashmë do të kthehet sërish në Gjermani, ku do të veshë fanellën e Ingolstadt në Bundesliga 2.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.