Mavraj e duan edhe në Itali, lojtari: Nuk di asgjë, jam me pushime!

0

Mërgim Mavraj tashmë është kthyer në qendër të vëmendjes dhe pasi sipas medieve turke ishte pranë Trabzonsporit, kështu nuk është… Në fakt, mbrojtësi, që ndodhet me pushime, i kontaktuar ekskluzivisht nga Sport Ekspres, ka theksuar: “Nuk di asgjë për ofertat, po merret agjenti tim. Sidoqoftë, jam ende me pushime!”.

Sigurisht, tashmë pretendentët janë rritur edhe, në garë janë edhe disa skuadra të Serisë B italiane, mes tyre, sipas asaj që ka mësuar gazeta, edhe Palermo dhe, skuadra që ra këtë vit, Benevento. Megjithatë, jemi ende në sondazhe e sipër.

Sipas “Bild”, ndërkohë, flitet edhe për sa i përket një destinacioni “C”, pra të luajë me Hamburgun Rezervë, në ligat rajonale, por duket mjaft e vështirë që kjo të ndodhë. Ajo që do të ndodhë është që Mavraj nuk do të prezantohet në grumbullim me Hamburgun.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg