Mançester Siti, luks i shfrenuar në dhomat e zhveshjes

0

Klubet më të mëdhenj në botë natyrisht kanë kushte fantastike për lojtarët e vet, nga stërvitja, te dhomat e zhveshjes, sauna, pishina, etj.

Megjithatë, Mançester Siti e ka çuar në një nivel ekstrem komoditetin në dhomat e zhveshjes, me kushte që i ngjajnë një pallati mbretëror. Vendim i drejtë, apo luks i tepruar, në një botë ku shumë njerëz me zor sigurojnë mbijetesën dhe ushqimin e përditshëm?

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image