Mançester Junajtid refuzon ofertën e PSG-së për Januzajn

0

Adnan Januzaj ishte një dëshirë e Paris Saint Germainit në merkaton e këtij muaji por  transferimi i talentit me origjinë shqiptare te kampionët e Francës nuk u bë  i mundur pasi klubi i Manchester United ka shumë besim te aftësitë e 19-vjecarit dhe kurrësesi nuk dëshiron të privohet nga shërbimet e tij. Një prapaskenë të tillë merkatoje e bëri të ditur menaxheri i Januzaj, i cili në një intervistë për mediat theksoi se për futbollistin e kombëtares belge drejtuesit e Djajëve të Kuq me urdhër të trajnerit të tyre, holandezit Louis Van Gaal refuzuan një ofertë me të vërtetë joshëse të ardhur nga Paris Saint Germain-i. / Super Sport

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.