Luliç ngacmon Canën me këngën “Dridhe”!

0

Senad Luliç i ka surprizuar të gjithë me një koment komik në llogarinë e Lorik Canës në “Instagram”.

Në një foto ku ish-kapiteni i kombëtares shqiptare pozon me shpinë duke ecur bashkë me të birin, lojtari boshnjak i Lacios ka komentuar “O sa ka b*then e mir, shum mir pe dridh, zemer, shum mir pe dridh”, duke kujtuar një “hit” të kahershëm të muzikës shqiptare të grupit rep Tingulli 3nt me këngëtaren Çiljeta Xhilaga.

Luliç dhe Cana më parë kanë luajtur bashkë në Romë, te Lacio, aty ku boshnjaku luan ende.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.