Luftëtari prezanton teknikun e ri

0

Luftëtari është zyrtarisht me timonier të ri. Hebert Daniel Fernandez De Onofrio, është prezantuar zyrtarisht si trajneri i ri i gjitokastritëve. 44-vjeçari ka mbërritur në Shqipëri dhe së bashku me drejtuesit e Luftëtarit është prezantuar para mediave, duke paraqitur arsyet se pse vendosi që ta vijonte karrierën e tij në Shqipëri.

Tekniku nga Uruguaji do të nisë menjëherë nga puna. Kujtojmë që më parë gjirokastritët drejtoheshin nga tekniku serb Mlladen Milinkoviç.

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image