Lojtari lidhet me krimin e organizuar, Koke përfundon në pranga në Spanjë

0

Një ish-futbollist i La Ligas ka rënë në duart e autoriteteve spanjolle, pasi këtë të fundit nisën një operacion anti drogë, gjatë së cilit arritën të sekuestronin rret 1 ton lëndë narkotike. Bëhet fjalë për ish-lojtarin e ekipit të Malagas Sergio Koke, që në karrierën e tij ka luajtur në elitën e futbollit spanjoll dhe atij grek.

Me sa duket Koke ka vendosur që pas varjes së këpucëve në gozhdë të marrë një rrjedhë krejt tjetër në jetën e tij, duke qenë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal, që kishte si aktivitet kultivimin e lëndëve narkotike si dhe shpërndarjen e tyre./Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.