Llorente i kthen përgjigje Lazios

0

Sulmuesi spanjoll Fernando Llorente raportohet se ka pranuar transferimin te skuadra italiane, Lazio. Klubi italian i ka ofruar kontratë tre vjeçare dhe Llorente do të përfitojë 2.5 milionë euro në sezon.

Llorente nuk kaloi sezon aspak të mirë te Sevilla vjet, prandaj edhe do të largohet nga skuadra spanjolle për t’u bashkuar me Bielsën te Lazio.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here