Llorente i kthen përgjigje Lazios

0

Sulmuesi spanjoll Fernando Llorente raportohet se ka pranuar transferimin te skuadra italiane, Lazio. Klubi italian i ka ofruar kontratë tre vjeçare dhe Llorente do të përfitojë 2.5 milionë euro në sezon.

Llorente nuk kaloi sezon aspak të mirë te Sevilla vjet, prandaj edhe do të largohet nga skuadra spanjolle për t’u bashkuar me Bielsën te Lazio.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.