Liverpuli sheh te Koke pasuesin e Xherrardit

0

Liverpuli dhe trajneri Brendon Roxhers kanë nisur të mendojnë për ekipin pa kapitenin Stivën Xherrard. Numri tetë i Liverpulit do të largohet nga “Anfield” në fund të sezonit, ndërkohë që sipas të gjitha gjasave shiritin e kapitenit do ta “trashëgojë” Xhordan Henderson. Ky ëhstë plani A për Liverpulin. Por “Të kuqtë” kanë dhe një plan B. Sipas medieve britanike për mesfushën duhet një lojtar i fortë në çdo drejtim dhe personazhi më tipik për të pasuar kapitenin Stivën Xherrard është mesfushori i Atletikos së Madridit, Koke. Mesfushori pëlqehet nga të gjithë por Liverpuli mund t’i surperizojë të gjithë me një ofertë 50 milionë euro në merkaton e verës për spanjollin. Lajmi është bërë me dije nga “Daily Star” që raporton se klubi anglez ka nisur të vendosë kontaktet e para me Atletikon për mesfushorin Koke.
Raptor 7s,
Raptor 7s For Sale,
Cheap Raptor 7s,

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.