LISTA | Bogdani prezanton listën e Kombëtares U19

0

Shqipëria U-19 do të luajë tre takime mjaft të rëndësishme në muajin tetor, teksa në harkun kohor të pak ditëve do të sfidojë Ukrainën, Sllovakinë dhe Norvegjinë. Sipas shortit Shqipëria do të presë të gjitha ndeshjet e këtij grupi, që do të zhvillohen në Kamzë dhe në Durrës.

Erion Bogdani ka prezantuar listën sot në ambientet e FSHF-së. Bie në sy numri i lartë i lojtarëve që luajnë në Shqipëri dhe në Itali.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.