Mesi, mungesë misterioze në Malaga

0

Lionel Mesi nuk do të luajë sot kundër Malagas. Lajmi është dhënë nga Barcelona, që ka komunikuar se ylli argjentinas do të mungojë “për arsye personale dhe vendin e tij në skuadër e merr Jerri Mina”.

Mesi ishte përfshirë në listën e publikuar dje dhe duhej të luante titullar sot, si zakonisht, ndaj diçka serioze ka ndodhur dhe më vonë do te mësohen detaje.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image