Lingard feston ditëlindjen me një dhuratë nga… Amerika

0

Sulmuesi i Mançester Junajtid, Xhesi Lingard, ka festuar ditët e fundit ditëlindjen e tij të 25-të dhe natyrisht që festa ka qenë e jashtëzakonshme, pasi fundja milionat dhe miqtë nuk i mungojnë.

Një mikeshë për Lingard ka ardhur nga Amerika: modelja e famshme e Instagramit (2.6 milionë ndjekës), Xhena Frums, ka udhëtuar për në Mançester enkas për ditëlindjen e futbollistit të kombëtares angleze, duke konfirmuar zërat se të dy kanë kohë që njihen dhe frekuentohen, pak më shumë se thjesht miq.

 

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image