Lewandowski: Me Shakhtarin s’do jetë si me Hamburgun

0

Për Robert Levandovskin, sfida e sotme me Shaktarin nuk është e para për të. “Kam luajtur në vitin 2013 si lojtar i Dortmundit kundër Shaktarit dhe disa lojtarë që ishin këtu ishin shumë të mirë. Ne duhet të kemi kujdes, pasi kjo është ndeshje komplet tjetër. Kemi vetëm dy ndeshje në këtë raund. Nuk ka rëndësi si luan Shaktari, ne duhet të luajmë lojën tonë. Është shumë ndryshe nga ndeshja me Hamburgun”, u shpreh polaku, duke iu referuar ndeshjes së fundjavës në Bundesligë, ku bavarezët fituan 8-0.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.