Lewandowski: Me Shakhtarin s’do jetë si me Hamburgun

0

Për Robert Levandovskin, sfida e sotme me Shaktarin nuk është e para për të. “Kam luajtur në vitin 2013 si lojtar i Dortmundit kundër Shaktarit dhe disa lojtarë që ishin këtu ishin shumë të mirë. Ne duhet të kemi kujdes, pasi kjo është ndeshje komplet tjetër. Kemi vetëm dy ndeshje në këtë raund. Nuk ka rëndësi si luan Shaktari, ne duhet të luajmë lojën tonë. Është shumë ndryshe nga ndeshja me Hamburgun”, u shpreh polaku, duke iu referuar ndeshjes së fundjavës në Bundesligë, ku bavarezët fituan 8-0.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image