Lenjani pason e Kasami shënon, por fitorja e Sionit nuk vjen

0

Sioni luajti një ndeshje mjaft të rëndësishme në kampionat, kundër Lucernës, një sfidë që duhej ta fitonte patjetër, për të shtuar shanset për mbijetesë.

Përfundoi 1-1, me Sionin që shënoi në minutën e 31-të me Pajtim Kasamin, ndërsa Lucerna barazoi n në shtesën e pjesës së parë.

Titullar për Sionin ishte Ermir Lenjani, i cili luajti si mbrojtës i majtë dhe dha pasimin për golin e Kasamit.

Lajm i mirë për kombëtaren tonë, pasi Lenjani na duhet në formë të plotë për të ardhmen. Ndërkaq, Kukeli mungoi për dëmtim.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image