“Largojini duart, idiotët e dreqit”/ Shihni shpërthimin e Jurgen Klopit ndaj tifozëve

0

Pavarësisht gjendjes kaotike dhe panikut që ka përfshirë gjithë botën nga Koronavirusi, bota e futbollit…është pikërisht një botë tjetër. Në stadiumet e boshatisura ka sërish grumbullime të tifozëve jashtë për të treguar mbështetjen ndaj ekipit.

Ndërkohë edhe Jurgen Klop ka shpërthyer para nisjes së takimit me tifozët e tij. Pak tifozë i kanë zgjatur duart kur trajneri gjerman po hynte në fushë,megjithëse u tha se duhet të evitohet ky kontakt. Kjo gjë ka sjellë edhe shpërthimin e Klopit: “Largojini duart ju idiotët e dreqit”. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.