Lacio me fanellë të re, Strakosha prezanton shqiponjën

0

Një shqiponjë për të prezantuar një shqiponjë: Lacio ka publikuar fotot e fanellës së re për sezonin e ardhshëm dhe Thomas Strakosha ishte një ndër lojtarët e përzgjedhur për fotot zyrtare.

Fanellat e reja kanë një ndryshim madhor, sepse kthehet shqiponja në kraharor, si në vitin 2014/2015, kur fanella e atij sezoni u konsiderua ndër më të bukurat në historinë e klubit italian.

Tani skuadra e drejtuar nga Simone Inzagi ka nisur përgatitjet për sezonin e ri dhe shpresohet që të sjellë fat shqiponja e rikthyer në fanellë, një kërkesë e tifozëve, të dashuruar me fanellën e përdorur para pak viteve.

? The Eagle is back! #SSLazio new 2018/19 Home kit revealed ?

A post shared by S.S. Lazio (@official_sslazio) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.