Kush e ndalon këtë Skënderbe të Dajës? Në Korçë po bëjnë album, e thotë Eni Imami: Duhej ndonjë virus më i fortë…

0

Tirana dhe Skënderbeu janë dy ekipet më në formë të Superiores, ndërsa vazhdojnë me fitoret radhazi. Këtë herë kryeqytetasit arritën që të mposhtnin Bylisin në transfertë, ndërsa korçarët dolën me tre pikë ndaj Partizanit.

E si mund të mungonte një foto triumfi në përfundimin e takimit? Kurrsesi! Megjithatë duke parë fitoret e shumta në takimet e zhvilluara në javët e fundit të kampionatit të Superiores dhe fotot pas çdo trepikëshi të marrë, në Korçë kanë hapur një album. Kush do të ndalë Skënderbeun? Eni Imami e ka një ide që nuk ngurron ta shpërndajë në rrjetet sociale, ndoshta duhej një virus më i fortë… /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.