Kur Murinjo thotë: “Myler nuk blihet”

0

Trajneri i Çelsit, Zhoze Murinjo, ka pranuar se askush nuk e blen dot mesfushorin e Bajernit, Tomas Myler, nëse klubi nuk heq dorë vetë nga kampioni i botës. “Ka vetëm tre klube në botë, që mund të thonë: ‘Ne nuk kemi nevojë për të shitur lojtarë’. Janë Reali, Barcelona dhe Bajerni. Sigurisht që ka interes për Mylerin në Angli, por a mund t’ia marrë kush Bajernit? Jo! Këta janë klube me histori dhe financa të mëdha”, – ka theksuar tekniku portugez.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.