Kur dolën kampion, tifozët e Partizanit thumbojnë: Koha kur nuk kishte nevojë për karantinë, që dikush të mbyllej në shtëpi

Thumbimet mes tifozëve të Partizanit dhe atyre të Tiranës po vazhdojnë në rrjetet sociale. Teksa bardheblutë luajtën me orarin e lejuar nga Rama, për të dalë nga shtëpia nga ora 5-1, duke e lidhur me shifrat e fundit në derbi, vjen edhe një tjetër kundërpërgjigje e mbështetsve të Partizanit.

Nëpërmjet “Ultras Guerrils”, është postuar një foto, në momentin e gëzimit dhe emocionit të madh, kur Partizani u shpall kampion. “Ishte koha kur nuk kishte nevojë për karantinë, që dikush të qendronte në shtëpi”, shkruhet nga ana e këtyre mbështetsve. /Sport Ekspres/