Kuqezinjtë zbresin në fushë, Lihtenshtejni i fshihet vapës

0

Sipas rutinës, rreth një orë e gjysmë përpara fillimit të ndeshjes Shqipëri-Lihtenshtejn, futbollistët e dy skuadrave kanë zbritur në fushë për të parë terrenin, para se të bëhet gati për nxehjen.

Lojtarët kuqezinj kanë qenë në fushë për të parë një terren që në fakt e njohin mirë dhe e kanë gjetur në gjendje shumë të mirë.

E kundërta ka ndodhur me ekipin e Lihtenshtejnit, që është strukur i tëri në stol, për të evituar diellin përvëlues. Edhe dje drejtuesit dhe lojtarët e Lihtenshtejnit nuk e fshehën që ishin të sikletosur nga temperaturat mjaft të larta në Shqipëri, ndaj sot do të vuajnë dyfish.

Tenorët, prova për himnin shqiptar
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image