Kupa në mesjavë, Superiorja në fundjavë, zyrtarizohen datat e oraret

0

Futbolli në Shqipëri rinisi fundjavën e shkuar dhe tani e tutje rrallë do të ketë pushim, sepse deri në maj duhen luajtur 17 javë kampionati, plus ndeshjet e kupës.

Të mërkurën luhen ndeshjet e vajtjes për çerekfinalet e Kupës së Shqipërisë, ndërsa Superiorja do t’i luajë të dielën dhe të hënën ndeshjet.

KUPA E SHQIPËRISË – ÇEREKFINALET

E mërkurë, 1 shkurt

Ora 14:00

Laçi – Skënderbeu

Vllaznia – Teuta

Ora 17:00

Tirana – Kukësi

Flamurtari-Besëlidhja

 

Kategoria Superiore – Java 19

05.02.2017

Ora 14:00

Kukësi-Teuta

Laçi – Tirana

Partizani – Vllaznia

06.02.2017

Ora 14:00

Korabi-Skënderbeu

Ora 17:00

Flamurtari – Luftëtari

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.