Fillimi Futboll Shqiptar Kupa, Kukësi e Tirana ndeshen në çerekfinale

Kupa, Kukësi e Tirana ndeshen në çerekfinale

0

Tashmë dihen çiftet çerekfinale të Kupës së Shqipërisë dhe spikat përballja Kukësi-Tirana, dy pretendente për triumfin final.

KUPA E SHQIPËRISË – FAZA ÇEREKFINALE

 

Grupi A
Skënderbeu – Laçi
Kukësi – Tirana

Grupi B
Besëlidhja – Flamurtari
Teuta – Vllaznia

  • Ndeshjet do të luhen me sistem vajtje-ardhje, në fillim të vitit të ardhshëm, më 1 dhe 15 shkurt 2016.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here