Kukësi prezanton edhe pasuesin e Hallaçit

0

Ishte bërë zyrtare prej ditësh dhe pritej vetëm prezantimi, që ka ardhur sot.

Mbrojtësi kroat Filip Zhderiç kishte gjetur marrëveshjen me Kukësin ditë më parë dhe tashmë është zyrtarisht “kuksian”. Ish-mbrojtësi i djathtë i Gaz Metanit ka lindur në Gjermani, por ka shëtitur Europën dhe e njeh mirë edhe trajneri Pakult, i cili është i bindur për cilësitë e tij.

Zhderiç do të pasojë te Kukësi ish-kapitenin Rraman Hallaçi, i cili e ka mbyllur me futbollin e luajtur dhe tani e tutje do të jetë zëvendëstrajner i Kukësit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image