Kukësi-Austria e Vjenës, biletat dalin online

0

Skuadra e Kukësit po punon fort për të siguruar gjithçka që ndeshja kundër Austrisë së Vjenës të jetë e një niveli shumë të lartë dhe brenda të gjitha standardeve. Duke qenë se kjo ndeshje do të luhet me tifozë, klubi verilindor ka filluar menjëherë organizimin e tyre. Madje edhe biletat kanë dalë online, teksa janë përcaktuar dhe çmimet sipas sektorëve.

Çmimet e biletave

Tribunat D, E, F                            400 lekë të reja

Tribunat G3                                   400 lekë të reja

Tribunat A dhe B                           2.000 lekë të reja

Tribunat VIP                                  5.000 lekë  të reja (përfshirë edhe katering)

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here