Kryebashkiaku Basha dekoron Bogdanin

0

 

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, njëkohësisht dhe i PD-së, Lulëzim Basha ka vlerësuar dje ish-sulmuesin e Kombëtares, Erjon Bogdanin, që është tërhequr përpara disa kohësh. Ai ka marrë medaljen si “Mirënjohja e qytetit të Tiranës”.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.