Kroos: Schalke e fortë, të bëjmë kujdes

0

Mesfushori i Real Madridit, Toni Kros ka kërkuar nga bashkëlojtarët e tij që të kenë kujdes në takimin ndaj Shalkes, duke thënë se ata janë një skuadër shumë e fortë. “Duhet të kemi një kujdes tejet të madh në këtë takim. Schalke është një skuadër shumë e fortë”, tha Kros. “Kanë lojtarë individual mjaft të fortë dhe një trajner i cili aplikon një lojë të ngjeshur. Ndoshta ne jemi favoritë, por Shalke luan para tifozëve të vet.”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.