Kombëtarja U21, nesër miqësore me Iranin

0

Ka filluar dje në Antalia të Turqisë, minifaza përgatitore e Ekipit Shpresa. Lojtarët janë vënë prej të dielës në dispozicion të trajnerit Skënder Gega për të realizuar programin stërvitor. Ekipi është akomoduar në hotel “Pame” të Antalias dhe të hënën ka zhvilluar stërvitje normalisht. Nesër më datë 20.01.2014 ekipi 21 vjeçar do të zhvillojë miqësoren e parë kundër homologëve të Iranit. Ndeshja do të luhet në orën 16:00 në stadiumin “Asat” në Kundu.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.