Kombëtarja nis misionin Strumicë

0

Paraditen e sotme kombëtarja shqiptare ka lënë hotelin ku ishte akomoduar në Shkup, për t’u nisur drejt Strumicës.

Në qytetin ku do të zhvillohet ndeshja kundër Maqedonisë (e martë, 20:45) Shqipëria ka prenotuar një nga dy hotelet e qytetit, ndërsa sot pasdite do të kryejë stërvitjen e fundit dhe do të mbahet edhe konferenca për shtyp e trajnerit Kristian Panuçi.

Trajneri italian do të dalë para medieve në orën 18:30, ndërsa 30 minuta më pas do të nisë stërvitja e fundit.

E gjithë skuadra është në dispozicion të trajnerit, përfshirë sulmuesin Armando Sadiku, tashmë në formë të plotë fizike.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image