Koliçi&Kale show: Të kënaqur për pikën ndaj Fenerbahçes

0

Vit i ri, trajner i ri, humor i ri të Kukësi, ku gjithçka është transformuar si me magji, edhe e shkak të paraqitjeve fantastike në miqësoret e luajtura në Antalia.

Pas fitores me Bursasporit mbrojtësi Eni Imami dha një intervistë ku pa dashje u shpreh se tre pikët e kënaqin pa masë, duke u korrigjuar më pas.

Megjithatë, kaq u desh që shokët e skuadrës të nisnin humorin me Imamin dhe portieri Enea Koliçi të bënte gazetarin, duke intervistuar në anglisht brazilianin Elton Kale, i cili përgjigjet se pika e marrë ndaj Fenerbahçes ishte shumë e rëndësishme, marrë ndaj një rivali mjaft të fortë.

E sigurt është që Koliçi ka të ardhme në televizion, kur ta mbyllë me futbollin…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.