Koliçi dhe një vit kuksian

0

Kukësi dhe Enea Koliçi gjejnë gjuhën e përbashkët. “Gardiani” pogradecar do të jetë dhe një sezon me kampionët. Vetë lojtari e ka konfirmuar diçka të tillë për “Sport Ekspres” teksa e konfirmon se nesër do të jetë në Tiranë për të vendosur pikat mbi “i”. Lojtari do të firmosë një kontratë të re të rishikuar dhe jo atë që është depozituar në FSHF, më 20 korrik .

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image