Këpucët e reja të Armando Brojës, u tregon te Chelsea se prej nga vjen me… flamurin

Armando Broja është emri që ka rrëmbyer vëmendjen e gjithë shqiptarëve, teksa deri tani ka luajtur me gjithë moshat e Chelseat dhe me golat e tij bën që të shpresohet shumë për të ardhmen. Aktualisht është pjesë e Shpresave të Shqipërisë edhe pse lajmet për një interesim të Anglisë kanë qarkulluar.

Por sulmuesi shqiptar duket se e ka Shqipërinë në mendje, madje së fundmi ka vendosur që flamuri kuqezi ta shoqërojë në çdo ndeshje. Broja ka shpërndarë në rrjetin e tij social në “Intagram” një foto të këpucëve të tij sportive të firmës nike, ku ka shënuar edhe emrin e tij së bashku me flamurin e Shqipërisë./Sport Ekspres/