Kategoria e Parë, në 4 ditë

0

Është zbardhur kalendari i fundjavës në Kategorinë e Parë dhe sërish do të ketë ndeshje të shpërndara në disa ditë, për arsye të ndryshme.

Sopoti e Bylis hapin javën e 17-të, kur të përballen të premten, në një ndeshje që do të transmetohet direkt në RTSH.

Shumica e ndeshjeve do të zhvillohen si zakonisht të shtunën, ndërsa të dielën luhet Besëlidhja-Burreli.

Luhet edhe të hënën, sepse Tomori do të presë Dinamon dhe ndeshja do të luhet në Kuçovë, aty ku të shtunën do të luajë Naftëtari, për të mundësuar që të luajnë edhe fqinjët, që ka disa javë që kanë mbetur pa stadium, pasi fusha është në gjendje skandaloze.

KATEGORIA E PARË / JAVA 17

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.