Karrik nuk luan dot? Një ultras më shumë për Junajtid!

0

Majkëll Karrik është tashmë në fund të karrierës së tij si futbollist dhe ka lajmëruar se do të tërhiqet në mbyllje të sezonit, pas një operacioni në zemër që e ka mbajtur jashtë për shumë muaj.

Megjithatë, ish-mesfushori i Anglisë nuk i ndahet skuadrës dhe fundjavën e shkuar ndoqi nga tribuna e tifozëve miq fitoren e Mançester Junajtid në Bërnli.

Një video e postuar në Twitter nga Mançester Junajtid ka bërë xhiron e uebit, pasi tifozët këndojë për Junajtid dhe në një moment  edhe Karrik çohet dhe nis e këndon.

“Karrik duke u zbavitur në tribunën e tifozëve tanë”, shkruante Junajtid në Twëitter, ndërsa Karrik komentonte: “Kur të kap entuziazmi në mbështetje të çunave”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.