Kamza bëhet me trajner të ri

0

Pas pak ditësh pa trajner, Kamza ka gjetur timonierin e ri, sepse Ramadan Ndreu ka marrë drejtimin.

Skuadra kryesuese e grupit A në Kategorinë e Parë pushoi nga puna para tre ditësh Bledar Devollin, edhe pse me të kishte një ecuri të shkëlqyer.

Të premten Kamza fitoi 1-0 ndaj Erzenit, duke mos pasur trajner në stol, ndërsa tani merr frenat ish-trajneri i Laçit dhe Kastriotit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here