Kampionati i moshave U17, U19, java 21

0

SUPERLIGA U17/ JAVA 21

DJE

Skënderbeu – Flamurtari         1-2

Elbasani – Pogradeci            1-2

Partizani – Dinamo              4-2

Lushnja – Besa                  0-0

Vllaznia – Olimpiku             1-0

Laçi – Brian’s                  0-1

TË SHTUNËN

Teuta – Shkëndija T             1-1

Tirana – Shkëndija D            1-0

 

Renditja

Skuadra    N    F    B    H    GSH/P      P

Teuta      21   16   2    3    38-13           50

Shkëndija T     21   14   4    3    49-13           46

Vllaznia   21   14   2    5    35-14           44

Flamurtari 21   13   4    4    43-11           43

Tirana          21   14   1    6    40-27           43

Brian’s         21   11   3    7    26-16           36

Partizani  21   9    2    10   31-27           29

Pogradeci  20   8    4    8    32-33           28

Shkëndija D     20   7    6    7    22-18           27

Laçi       21   8    3    10   25-41           27

Skënderbeu 21   6    5    10   24-40           23

Olimpiku   21   7    0    14   22-39           21

Lushnja    21   5    2    14   14-33           17

Elbasani   21   5    1    15   25-48           16

Besa       21   4    4    13   10-32           16

Dinamo     21   3    3    15   16-42           12

 

KATEGORIA E PARË U-17

Grupi A/ JAVA 16

Besëlidhja – Kastrioti          (e ndërprerë)

Internacional – Shkëndija B.T   3-2

Kukësi – Burreli                5-1

Termi – Porto                   0-1

Shkodra – Skampini              (nuk u zhvillua)

 

Renditja

Skuadra    N    F    B    H    GSH/P      P

Porto      13   10   1    2    34-14           31

Internacional   13   9    1    3    43-13           28

FC Term    14   8    2    4    26-16           26

Kukësi          13   7    2    4    27-12           23

Burreli         13   6    2    5    22-24           20

Shkëndija B.T   11   6    0    5    20-18           18

Shkodra    13   6    0    7    24-29           18

Besëlidhja 12   3    1    8    13-30           10

Vllaznimi  13   3    1    9    10-27           10

Kastrioti  11   1    0    10   4-29            3

(Skampini është përjashtuar nga kampionati për shkak të mosregjistrimit në Kampionat)

Grupi B/ JAVA 15

Luftëtari – Tomori         4-5

Vlora – Butrinti           0-1

Bylis – Apolonia           (nuk u zhvillua)

Shkumbini – AF Dinamo      (nuk u zhvillua)

Tirana B – pushim

Renditja

Skuadra    N    F    B    H    GSH/P      P

Tomori          11   7    2    2    21-11           23

AF Dinamo  10   7    0    3    18-10           21

Butrinti   11   6    1    4    20-17           19

Apolonia   10   5    2    3    13-10           17

Vlora      11   5    0    6    17-17           15

Luftëtari  12   4    2    6    18-20           11

Tirana B   11   3    1    7    17-24           7

(Bylis dhe Shkumbini janë përjashtuar nga kampionati për shkak të mosregjistrimit në kampionat)

 

 

 

 

Partizani s’e llogarit Dinamon

Partizani – Dinamo 4-2

Shënues: Vatnikaj 9` Hima 53` 70`, Ngjela 56` (11-m)  / Xhuveli 11`, Dauti 79`

Partizani: Ziri, Lajthia (Shehi 41`), Çela, Lama (Lala 63`), Ngjela, Toska (Gjakova 41`), Bajrami, Demiraj (Çekaj 56`), Qorri (Duka 56`), Vatnikaj, Hima Trajner: N. Çoçlli

Dinamo: Koronare, Taraj, Ballhysa, Çupuri, Dauti,  Dajçi, Berisha, K. Daci, Lala (Braica 26`), Xhuveli, E. Daci (Ballgjini 58`) Trajner: I. Binjaku

Gjyqtarë: L. Haxhiu, F. Shkëmbi, I. Cani (Tiranë)

Kartonë të verdhë: Vatnikaj / Ballgjini

Derbi mes Partizanit dhe Dinamos i takoi të kuqve. Falë fitores 4-2, Partizani arriti të triumfonte ndaj bluve, ndërsa ai që hapi serinë e golave ishte Vatnika (9’), ndërsa Hima dy herë (53’, 70’) dhe goli i Ngjelës bën të pavlefshëm realizimet e Xhuvelit dhe Dautit. Të kuqtë treguan supermaci në fushën e lojës, duke e dominuar totalisht atë, ndërsa Dinamo edhe pse barazoi në minutën e 11-të, u duk e pafuqishme për të shmangur disfatën. Andi TANKU

 

Vllazninë e nderon Kruja

Vllaznia- Olimpiku 1-0

Shënues: Kruja 80’

Vllaznia: Bajri, Miloti, Kaçupaj, Çela, Tula (Kola 77’), Rahova, Kurtaj (Radovani 58’), Pusi, Vukatana (Dyca 58’), Kraja (Kruja 68’), Kushi (Pjerrza 41’) Trajner: A. Volumi

Olimpik: Selmani, Hasrama, Skacaj, Haxhi, Kaçorri, Sefa, Fjolla, Spahiu (Bruka 74’), Vata, Alillari (Peza 66’), Gazheli Trajner: A. Bozhani

Gjyqtarë: F. Pjetrushi, B. Pjetrushi, D. Perndreca (Lezhë)

 

Vllaznia s’gabon në shtëpi dhe mposht Olimpikun. Një sukses minimal falë golit të shënuar nga Kruja, por duhet thënë që shkodranët kanë vuajtur jo pak për të marrë fitoren. Pjesa e parë u mbyll 0-0, ndërsa Olimpiku u mbrojt mjaft mirë. Në të dytën, Vllaznia shtoi presionin në portën kundërshtare dhe u shpërblye me gol në minutën e 80-të. Miloti asistoi për Krujën, i cili nuk e kishte të vështirë për të shënuar dhe t’iu jepte fitoren shkodranëve. Gaspër MARKU

Skënderbeut nuk i del koha,

Flamurtari merr tri pikët

Skënderbeu – Flamurtari 1-2

Shënues: Pejo 80’ / Tushi 39’, Boçaj 54’

Skënderbeu: Jahollari, Tako, Hysa, Potka, Karapanço (Ndoci 52’), Myrteza, Sulollari, Mujollari, Minaj (Koçibelli 61’, Fero 80+1’), Pëllumbi (Pejo 52’), Osmanllari (Lisi 67’) Trajner: G. Liçi

Flamurtari: Qirko, Beqaj, Cakëri, Mahilaj (Barjami 77’), Shkurti, Boçaj (Ferraj 78’), Tushi, Naze, Dalanaj (Haruni 56’), Sadushi, Qarri Trajner: G. Metani

Gjyqtarë: A. Zdrava, K. Danaj, K. Bodurri (Elbasan)

Kartonë të verdhë: Tako 80’ / Mahilaj 27’

 

Flamurtari del fitues në Korçë, një sukses i merituar ky për vlonjatët falë rezultati 2-1. Ai që i hapi rrugën triumfit të miqve ishte Tushi në minutën e 39-të, ndërsa Bocaj dyfishoi në të 54-ën, falë një goli të mrekullueshëm nga 40 metra. Skënderbeu rihapi takimin 10 minuta para fundit të ndeshjes me golin e Pejos, por vetëm kaq, sepse Flamurtari u mbrojt mjaft mirë deri në fund. Leonard TREBICKA

Liqenorët “përmbytin” Elbasanin

ELBASANI – POGRADECI 1-2

Shënues: Peqini 43’/ Bajraktari 22′, Demiri 34′

ELBASANI: Moli, Saliu, Dishani, Çaçi, Meta, Bebi, Allkja, Bullari, Bajrami, Dalipi, Peqini Trajner: S. Dalipi

POGRADECI: Totolaku, Hamolli, Hysenllari, Demiri, Maxhari, Gjona, Çollaku, Hykellari, Blaceri, Bajraktari, Dragoj Trajner: F. Fetollari

GJYQTARË: E. Alliaj, E. Hatija, E. Kaja (Patos)

 

Elbasani është mposhtur në shtëpi nga Pogradeci, në sfidën e djeshme që përfundoi 1-2. Liqenorët shënuan dy gola të shpejtë me anë të Bajraktarit dhe Demirit, në minutat 22’ dhe 34’. Ai që ngushtoi disavantazhin për Elbasanin ishte Peqini në minutën e 43-të. Në pjesën e dytë, vendasit bënë përpjekje maksimale për të shmangur humbjen, por pa sukses, ndërsa në fund, tri pikët i takuan Pogradecit.        Mariglen Miraka

 

Barazim që prish punë

Lushnja 0 – 0 Besa

 

Lushnja: Elezi, Dervishi, Sula, Zaimi (S. Dervishi 63’), Domi, Korreshi, Basha, Qose, Ademi (Çemeri 58’), Kaja, Zhuga Trajner: A. Hysko

Besa: Dajsinani, Shaba, Qerodhi, Ceka ( Xhindoli 77’), Muzhaqi, Bizhdili (Catri 53’), Hyka, Vogli, Berati (Veliu 28’), Borakaj, Habili (Qarri 63’) Trajner: I.Duro

Gjyqtarë: K.Hoxha, M.Beiko, A.Muxhai (Gjirokastër )

Kartonë të verdhë: I. Dervishi, Hyka

 

Edhe pse në fushën e saj, Lushnja nuk ka arritur të fitojë ndaj një rivali direkt për rënien nga kategoria. Myzeqarët kanë barazuar pa gola në stadiumin “Roza Haxhiu” ndaj Besës. Lushnja ka qenë më superiore në krahasim me kavajasit, por pa mundur të shënojë. Ky barazim nuk i ka vlejtur asnjërit prej këtyre dy ekipeve, të cilët rrezikojnë rënien nga Superliga, duke qëndruar në 2 vendet e fundit të klasifikimit. Arjan LIKJA

KATEGORIA E PARË

Leshi i Besëlidhjes dëmtohet

rëndë, ndërpritet ndeshja

BESËLIDHJA-KASTRIOTI (E ndërprerë në minutën e 5-të)

BESËLIDHJA: Gjoka, Zeka, Syku, Lleshaj, Shtjefni, Kaceli, Dushaj, Hoxha, A. Marku, Vokaj, N. Kovaçi Trajner: P. Paloci

KASTRIOTI: Lika, Kani, Balla, Caca, Picorri, Ruçi, Alla, Çuni, Vogli, Hoxha, Bakiu Trajner A. Çupi

GJYQTARË: L. Jubani, F. Thorja, K. Shema (Shkodër)

Takimi midis Besëlidhjes dhe Kastriotit u ndërpre në minutën e 5-të, pas dëmtimit të rëndë të pësuar nga lojtari i lezhjanëve, Erdilando Lleshi. Kapiteni i lezhjanëve, pas një dyluftimi ajror me portierin e Kastriotit, Likën, pati një përplasje të rëndë në tokë, çka i shkaktoi edhe humbje të ndjenjave. Pas mjekimit të menjëhershëm nga ana e stafit mjekësor të ekipit të Besëlidhjes, Lleshi u transportua për në spitalin rajonal të Lezhës, mjekët e të cilit konstatuan hemorragji në mushkëritë e kapitenit të Besëlidhjes U17. Ai u dërgua menjëherë drejt spitalit të Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar, ndërsa ndeshja u ndërpre për të mos rifilluar më pas. Bernard GJIKOLAJ

 

“Festival” golash në Gjirokastër, triumfon Tomori

Luftëtari 4-5 Tomori

Shënues: Mahmutaj 10’,63’, Ksera 25’,55’/Durmishi 18’, Cuka 35’, Kule 60’, Tomorri 75’, Lalaj 79’

Luftëtari: Qyrani, Halo, Mersini, Mehilli (Sino 70’), Basha, Çela, Kendella (Gerveshi 56’), Ahmetaj (Lazaj 60’), Puci, Ksera (Mele 76’), Mahmutaj Trajner: A. Culli

Tomori: Lajthia (Delibashi 63’), Halilaj, Ruci (Tomori 53’), Lalaj, Xhelimaj, Durmishi, Lamaj, Hajdinaj, Çuko, Kule, Bami Trajner: K. Cako

Kartonë të verdhë: Mersini 50’, Basha 56’, Cela 67’, Ksera 68’

Gjyqtarë: E. Tafili, B.Nucellari. A. Zace, (Memaliaj)

Gëzim BEQIRI

Porto triumfon, në

sfidën e kartonëve

Termi – Porto 0-1

Shënues: Dedgjonaj 83`

Termi: Shehu, Tota, Kodra, Dushku, Aruçi, Dedej, Balla (Balliu 41), Karkanaqe (Pepkolaj 66`), Kumanova (Alimadhi 46`), Blloku, Dedaj

Porto: Gjoka, Pllumbi, Doda, Toma, Dedgjonaj, Gjikola, Simoni, Zhetani, Shyti, Meta, Hila

Gjyqtarë: A. Stolaj, Xh. Mani, A. Koçia (Tiranë)

Kartonë të verdhë: Blloku, Kumanova, Tota, Dedaj, Kodra, Balla / Degjonaj, Zhetani, Pllumbi

Kartonë të kuq: Tota, Kumanova

Bernard GJIKOLAJ

 

 

 

 

 

 

 

SUPERLIGA U-19/ JAVA 21

Partizani – Dinamo         1-0

Vlora – Besa               2-1

Vllaznia – Olimpiku        1-1

Laçi – Vllaznimi                4-2

Skënderbeu – Flamurtari    1-0

Elbasani – Pogradeci       0-0

Tirana – Shkëndija D       3-3

Teuta – Shkëndija T        3-1

Renditja

Skuadra    N    F    B    H    GSH/P           P

Vllaznia   21   17   3    1    54-13           54

Shkëndija T     21   17   0    4    48-17           51

Partizani  21   15   3    3    56-14           48

Flamurtari 21   11   4    6    27-22           37

Teuta      21   10   5    6    34-30           35

Skënderbeu 21   7    6    8    23-27           27

Laçi       21   7    6    8    25-34           27

Olimpiku   21   8    2    11   35-40           26

Tirana          21   6    7    8    24-24           25

Shkëndija D     20   6    6    8    30-31           24

Elbasani   21   5    9    7    22-23           24

Vlora      21   7    2    12   24-31           23

Besa       21   6    1    14   22-37           19

Pogradeci  20   4    6    10   15-31           18

Dinamo     21   5    3    13   16-38           18

Vllaznimi  21   3    3    15   12-47           12

 

KATEGORIA E PARË U-19

Grupi A/ JAVA 16

Kukësi – Shkëndija B.T          6-1

Termi – Porto                   1-2

Besëlidhja – Skampini           (nuk u zhvillua)

Brian’s – Veleçiku              (nuk u zhvillua)

Internacional – Kastrioti       (nuk u zhvillua)

Renditja

Skuadra    N    F    B    H    GSH/P      P

Kukësi          12   8    2    2    27-8            26

Brian’s         12   6    4    2    23-14           22

Besëlidhja 11   7    1    3    22-13           22

Porto      11   6    2    3    21-10           20

Shkëndija B.T   12   6    0    6    22-21           18

FC Term    12   4    3    5    15-15           15

Kastrioti  12   1    2    9    7-32            5

(Internacional, Skampini e Veleçiku janë përjashtuar nga kampionati për mosregjistrim)

Grupi B/ JAVA 15

Lushnja – Butrinti         2-1

Luftëtari – Tomori         3-1

Shkumbini – AF Dinamo      (nuk u zhvillua)

Tirana B – Albpetroli           (nuk u zhvillua)

Bylis – Apolonia           (nuk u zhvillua)

Renditja

Skuadra    N    F    B    H    GSH/P      P

Lushnja    11   8    1    2    29-7            25

Luftëtari  12   7    3    2    27-15           21

Apolonia   11   5    3    3    15-12           18

AF Dinamo  10   5    2    3    24-12           17

Tomori          12   5    2    5    14-12           17

Butrinti   12   2    3    7    15-30           9

Albpetroli 10   1    2    7    9-34            5

(Tirana B, Bylis dhe Shkumbini janë pezulluar nga kampionati me vendim të Komisionit të Disiplinës)

 

 

 

Vllaznia – Olimpik  1-1

 

Shënues: Çokaj 77’/ Spahiu 15’)

 

Vllaznia: Vjerdha, Rustemaj, Nikaj, Beci, Kukaj (Myftia 46’), Fangaj, Rajçeviq (Lushaj 60’), Hasani (Bala 78’), Vecaj (Shkambi 67’), Çokaj, Blinishta (Mehmetaj 82’). Trajner: A. Neziri

Olimpik: Premçi, Bushi, Trungshi, Jakupi, Myftari, Gjeçi, Myslimi, Haka (Mehmetaj 75’), Spahiu, Lekgegaj (Mesi 86’), Omeri. Trajner: K.Fuçia

Gjyqtarë: E. Gjoka, B. Pjetrushi, D. Perndreca (Lezhë)

Kartonë të verdhë: Myftia / Bushi, Lekgegaj, Mesi

 

Kampionët barazim me Olimpikun

Kampionët në fuqi të skuadrës së Vllaznisë, nuk kanë arritur të marrin një fitore në fushën e tyre ndaj Olimpikut, që ka arritur të shënojë në pjesën e parë me anë të Spahiut. Megjithatë ekipi i Nezirit ka ushtruar presion përgjatë fraksionit të dytë dhe ka barazuar, por pa arritur të shënojë edhe golin e fitores.

Gaspër Marku

 

 

Partizani – Dinamo 1-0

 

Shënues: Murataj 78`

 

Partizani: Xhafa, Hoxha, Lila (Mersini 57`), Arbana, Murataj, Qilimi, Bardhi, Hoxha, Hasa (Lleshi 57`), Lika (Balili 73`), Dadaj (Vllacaj 54`).  Trajner: Genc Tomori.

Dinamo: Pinari, Kalemi, Marku, Allmuça, Grori (Bala 63`), Haxhiu, Vasiu, Bermeta (Veliu 86`), Hoxhaj (Xhebrahimi 58`), Qato, Lervanjaku. Trajner: O.Uku.

Gjyqtarë: M.Shabanaj, G.Aliko, J.Gjata (Tiranë)

Kartonë të verdhë: Arbana 88` / Hoxhaj 36` Allmuça 66`

 

Partizani cinik në derbi

Partizani i drejtuar nga Genc Tomori ka luajtur dje derbin ndaj Dinamos, duke arritur të fitojë në shifrat 1-0. Golin e vetëm për të kuqtë e ka shënuar Murataj në minutën e 78’ dhe blutë nuk kanë arritur të barazojnë. Duhet thënë se loja mes dy skuadrave ka qenë mjaft e fortë.

Andi TANKU

 

 

Skënderbeu – Flamurtari 1-0

 

Shënues: Gjançi 34’

Skënderbeu: Dramolli, Beçka, Kaçaj, Foto, Liçi, Make, Kote, Tona, Gjançi, Osmani (Zyberi 46’), Pino (Sulollari 77’).Trajner: J. Kaçi

Flamurtari: Sali, Çelaj (Labaj 41’), Dule, Gjyzeli, Veizaj, Livanaj, Shehu, Mehmetaj, Sino, Selami (Sava 61’), Dhrami.Trajner: D. Resuli

Gjyqtarë: A. Zdrava, E. Danaj, K. Bodurri (Elbasan)

Kartonë të verdhë: Gjançi 37’, Make 76’ / Mehmetaj 77’, Shehu 88’

 

Gjançi i jep 3-pikë Skënderbeut

Mjafton një gol i Gjançit për korçarët qysh në pjesën e parë të ndeshjes që t’i japin edhe tre pikë të tjera 19-vjeçarëve të Skënderbeut në sfidën ndaj Flamurtarit. Duhet përmendur fakti, që dje skuadra e Kaçit, ka bërë ndoshta një nga ndeshjet e saj më të mira.

Leonard Trebicka

 

 

Vlora-Besa 2-1

 

Shënues: Veizi 50’, Zoto 75’ / Bajaziti 87’

 

Vlora: Muho, Demiraj, R, Mataj, Myslymi (Aliaj 70’) Theodhori (Tushe 47’), F.Mataj, Plaka, (Kapaj 46’), Veizi, Abazi, Toska (Lazaj 50’) Zoto. Trajner. SH. Idrizi

Besa: Dimo, Sallaku, Shqau, Deliu, Caca, Qerolla, Kazazi, Poçi, Bizhdili, Bajaziti, Berberi. Trajner: —

Gjyqtarë: E.Ruçi, I.LLupi, A.Hysenaj

 

Vlora nuk fal në shtëpi

Nuk ka asnjë gabim nga ana e skuadrës së Vlorës në ndeshjen ndaj Besës të luajtur në qytetin bregdetar. Pjesa e parë nuk ka prodhuar asnjë gol, ndërsa në të dytën vendasit kanë shënuar dy herë me anë të të Veizit dhe Zotos, ndërsa tre minuta nga fundit ka shkurtuar diferencën Bajaziti.

Elton Nika

 

 

Elbasani – Pogradeci 0-0

ELBASANI: Kalemani, Bërdufi, Shehi, Jano, Beqiri, Mukja, Kasa, Hida, Mema, Tupi, Shabani. Trajner: A. Kila (U aktivizuan: Stojku, Veli, Suvaria)

POGRADECI: Sulollari, Berberi, Hidri, Laraku, Kelo, Balli, Mukollari, Liçkollari, Laraku, Yzellari, Kozmallari. Trajner: F. Fetollari (U aktivizua: Manellari)

Gjyqtarë: O. Yzeiraj, E. Hatija, E. Kaja (Patos)

 

Elbasani merr një pikë pa vlera

Ka përfunduar në barazim pa gola, sfida midis të rinjve të Elbasanit dhe atyre të Pogradecit, edhe pse vendasit kanë kërkuar me ngulm një fitore. Sulmuesit verdheblu kanë pasur disa raste për të shënuar, por duhet thënë se mbrojtja dhe portieri mik kanë qenë në një ditë të mirë.

Mariglen Miraka

 

Lushnja – Butrinti  2-1

 

Shënues: Shkurti 5’, Kapxhiu 38’ / Iljazi 60’

 

Lushnja: Hajdari, Kapxhiu (O. Musaku 90’),  Musaku, Shkurti, Dervishi (Buxheli 27 ), Zeqo, Zaimi, Liçka (Parangoni 62’), Gorovelli, Çela , Kadiu. Trajner: B.Hasalla.

Butrinti: Mahilaj, Sadikaj, Tusha (Shaha 73’), Koçia, Grembi, Iliazi, Zotaj (Muçaj 46’), Stefani, Ahmeti, Ganija, Hoxha (Çipa 56’). Trajner: O.Cipa.

Gjyqtarë:B.Shalari, M.Beiko, M.Memishaj

Kartonë të verdhë: / Iljazi, Kocia, Sadikaj,

 

Lushnja mposht pastër Butrintin

Lushnja nuk ka bërë hap flas në ndeshjen që ka luajtur dje ndaj Butrintit. 19-vjeçarët e drejtuar nga Hasalla kanë shënuar golin e avantazhti në minutën e 5’ dhe kanë dyfishuar në minutën e 38’. Në pjesën e dytë myzeqarët kanë kontrolluar takimin, duke toleruar disi, çka ka bërë që kundërshtari të gjejë rrugën e rrjetës.

Arjan Likja

 

 

KATEGORIA E PARË

 

 

Luftëtari – Tomori

 

Shënues: Boni 46’, 57’, Shehu 66’ / Ismaili 71’(11-m)

 

Luftëtari: Roko, Bucaj, Hina, Matushi, Vasi, Koshi, Recka (Llavdaniti 78’), Hyka (Çani 76’), Shehu, Boni, Demaj (Nano 51’). Trajner: P. Meçi

Tomori: Shehu, Elezi, Koroni, Kuliqi, Cufe, Ahmetaj, Ismaili, Hoxha (Kolleshi 67’), Dragoti, Osheli, Rustaj. Trajner: A. Paja

Gjyqtarë: E. Tafili, B.Nuçellari, A. Mulla (Memaliaj)

Kartonë të verdhë: Bucaj 52’, Boni 64’, Vasi 72’,

 

Moshat U-19 / Kategoria e parë / Java e 15-të

 

FC Termi – Porto 1-2

 

Shënues: Porja 34` / Toma 2`, Ndreshaj 28`

 

FC Termi: Dervishi, Vata, Zagani, Zefi, Osma, Shehu, Hoda, Musabelliu, Hallkaj, Porja (Spahiu 46`), Qordja (Qehajaj 65`). Trajner: E.Ruço

Porto: Prendi, Aliaj, Hidri (Gjoka 46`), Berçaj, Marku, Ndreshaj (Gjeka 57`), Toma, Pati, Dushku, Coli (Alcani 76`), Kolecaj. Trajner:—-

Gjyqtarë: A. Gjeçi, M. Shazivari, A. Zalla (Tiranë)

Kartonë të verdhë: Zagani 25`, Shehu 56`, Qordja 78`, Qehajaj 82` / Kolecaj 56`

 

 

Kartonë të kuq: Lazri

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.